Puchar Sokolika w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Przasnyszu

Ponad 200 najmłodszych adeptów piłki nożnej z rocznika 2012 z terenu północnego Mazowsza na obiektach OSiR Przasnysz w dniu 8 maja 2022r. rozpoczęło „grę o marzenia” i wzięło udział w Pucharze Sokolika.

 

Były to równocześnie eliminacją do turnieju głównego, który odbędzie się 12 czerwca na Stadionie Legii Warszawa. Dla najlepszych drużyn turnieju czekają atrakcyjne nagrody jak np. obóz treningowy, sprzęt sportowy oraz bilety na mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

– W naszym turnieju, każdy z uczestników otrzymał bezpłatnie koszulki sportowe „Drużyny Sokolika”, plecaki reklamowe oraz uczestniczył w degustacji produktów kulinarnych. Z naszego turnieju prawo gry w wielkim finale wywalczyły drużyny Akademia Piłkarska Ciechanów oraz Młode Orły z Pułtuska – informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu.

Głównym organizatorem turnieju był Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, natomiast regionalnym Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu. Sponsorem tytularnym turnieju była firma Sokołów SA, a patronem technicznym firma Keeza.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments