Psycholog z Ciechanowa aresztowany. Miał rozpijać nieletniego i podawać mu środki odurzające

Doktor psychologii, były już wykładowca na ciechanowskiej PANS, nauczyciel w jednej z ciechanowskich szkół oraz pracownik Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Makowie Mazowieckim przebywa w areszcie śledczym. Zarzuty stawiane wobec niego są poważne.

 

W początkowej fazie postępowania przygotowawczego Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie przedstawiła mężczyźnie zarzut popełnienia czynu z artykułu 208 Kodeku karnego, to jest przestępstwo rozpijania małoletniego. Na tym etapie postępowania przygotowawczego prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. W trakcie dalszych czynności ujawniono okoliczności wskazujące na to, że podejrzany podał małoletniemu środki odurzające.

Za podanie osobie małoletniej alkoholu grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. a za podanie środków psychotropowych do 8 lat pozbawienia wolności. Prokuratura prowadzi dalej czynności procesowe.

Oświadczenie w sprawie wydało Starostwo Powiatowe w Ciechanowie.

„Nauczyciel, w szkole, dla której organem prowadzącym jest Powiat Ciechanowski został zawieszony w wykonywaniu wszelkich czynności służbowych do czasu wyjaśnienia sprawy. Z uwagi na toczące się postępowania, organ prowadzący na chwilę obecną nie może komentować i udzielać jakichkolwiek informacji w przedmiotowej sprawie”.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zozola
Zozola
25 dni temu

Jaki psycholog taka uczelnia , wszędzie znajomości sie liczą a nie umiejętności czy wiedza. Więc jeżeli idziesz na studia to nie tam

Obywatel
Obywatel
25 dni temu

Co się dzieję z tym światem, jak już psycholog niczego nie rozumie i nie pomaga

Anna
Anna
24 dni temu
Reply to  Obywatel

Nie tylko nie pomaga, ale szkodzi

ola
ola
24 dni temu

Jak się nie wierzy w Boga tylko w psychologa to tak wychodzi, cos ten zawód zrobił się za bardzo popularny, wszystkich tam kierują a oni korzystają z ludzkich zmartwięn nie zawsze tak jak trzeba