Przyjechał pijany do sklepu po wódkę i drugie śniadanie. Trafił prosto do aresztu. 42-latek miał ponad 3 promile alkoholu

42-latek prowadził auto mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Wpadł w ręce policji dzięki zgłoszeniu od przypadkowego świadka. Przyjechał do sklepu po wódkę i drugie śniadanie, skąd trafił prosto do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu nie tylko wysoka grzywna, ale także kara do 3 lat więzienia.

 

W czwartek, 16 maja policję zaalarmowała anonimowa osoba, która poinformowała o dziwnym zachowaniu kierowcy, który nie panował nad pojazdem.

– Interweniujący patrol ruchu drogowego, chwilę po zgłoszeniu, zatrzymał podejrzanego kierowcę na parkingu, w pobliżu jednego ze sklepów. 42-latek miał ponad 3 promile alkoholu. W sklepie kupił dwie butelki wódki, które trzymał w zasięgu ręki. Jak oświadczył w rozmowie z policjantami, alkoholem popijał drugie śniadanie – informuje asp.szt. Anna Pawłowska.

Funkcjonariusze zadecydowali, że mężczyzna nie tylko trafi spod sklepu prosto do policyjnego aresztu, ale jego samochód zostanie zabezpieczony na poczet przyszłej kary.

– Kierowca stracił prawo jazdy w czterech kategoriach. W piątek, 17 maja usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje rzeczniczka.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel furry
Daniel furry
1 miesiąc temu

przepraszam pomyłka

Daniel furry
Daniel furry
1 miesiąc temu

chodziło o bułe

Stachu
Stachu
1 miesiąc temu

no prawidłowo, nie pije się na czczo….

Arkadiusz
Arkadiusz
1 miesiąc temu

Więcej takich jeździ tylko mało kontroli