Przy domu uprawiał ponad 60 krzewów marihuany. Śledczy zabezpieczyli ponad 800 gramów suszu

Policja ujawniła plantację konopi indyjskich. Ponad 60 krzewów uprawiał 33-letni mieszkaniec gminy Wiśniewo. W mieszkaniu i budynkach gospodarczych, policjanci odnaleźli gotowy do sprzedaży susz roślinny, dwie wagi elektroniczne oraz pieniądze. Podejrzany mężczyzna, na wniosek prokuratury, został aresztowany na 3 miesiące.

 

33-latek uprawiał krzewy konopi w pobliżu domu. Podczas przeszukania, w pomieszczeniach gospodarczych i mieszkalnych, policjanci odnaleźli ponad 800 gramów gotowego do sprzedaży suszu marihuany. 33-latek przechowywał towar w 20-litrowej beczce, słoikach a nawet pudełku po telefonie. Mławscy kryminalni zabezpieczyli także  dwie wagi elektroniczne, służące do porcjowania narkotyków oraz dużą ilość gotówki w złotówkach i euro.

 

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty uprawy oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek miejscowej prokuratury, decyzją Sądu Rejonowego w Mławie, aresztowano go na  3 miesiące. Zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie i uprawę znacznej ilości środków odurzających grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Trwają dalsze czynności mławskiej Policji i Prokuratury Rejonowej w Mławie.

 

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
michał
michał
1 miesiąc temu

Urodzajne ziemie w Wiśniewie!