Przy Bibliotece Pedagogicznej w Przasnyszu pojawiła się „zaczytana ławka”

Niezwykła niespodzianka czeka na czytelników Biblioteki Pedagogicznej z okazji trwającego Tygodnia Bibliotek. Przy budynku instytucji, przy ulicy Szpitalnej 10 pojawiła się właśnie wyjątkowa, jedyna w regionie – „Zaczytana ławka” – oryginalny mebel w kształcie otwartej księgi, na którym wystarczy tylko usiąść i można przenieść się do magicznej krainy wyobraźni.

 

Zaczytana ławka to wyjątkowy element wystroju i przyciągająca uwagę zachęta do sięgnięcia po książki. Każdy, kto odwiedzi bibliotekę, może teraz nie tylko poznać świat literatury, ale także zrelaksować się i odpocząć na wygodnej ławce.

Dodatkowym atutem ławki jest możliwość pobrania bezpłatnego audiobooka. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy preferują słuchanie podczas wypoczynku.

Ławka została sfinansowana ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach realizacji projektu „SPA – Strefa Pasji i Aktywności” z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. To kolejny przykład na to, jak ważne jest wspieranie kultury i dziedzictwa kulturowego.

 

– Serdecznie zapraszamy do Biblioteki Pedagogicznej na ul. Szpitalną 10. Przyjdź, usiądź, zrób zdjęcie, wrzuć do social mediów, oznacz #zaczytanaławka #bibliotekapedagogicznawprzasnyszu #strefapasjiiaktywności – zaprasza Biblioteka Pedagogiczna i dziękuje za wsparcie projektu i zaangażowanie w rozwijanie kultury i pasji czytelnictwa.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments