Przetarg na utworzenie kompleksu boisk przy ZSP w Przasnyszu ponownie unieważniony

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu unieważniło przetarg na utworzenie kompleksu boisk przy ZSP w Przasnyszu. Oferty przekraczały zaplanowaną kwotę.

 

Przedmiotem zamówienia jest budowa kompleksu boisk sportowych wraz z dwoma trybunami na 104 osoby. Na terenie ZSP przy ul. Mazowieckiej w Przasnyszu ma powstać boisko piłkarskie i dwa boiska wielofunkcyjne (do piłki siatkowej, koszykówki i piłki ręcznej). Inwestycja ma objąć  także budowę bieżni lekkoatletycznej 3-torowej wraz ze skocznią w dal oraz doposażenie bazy sportowej.

Oferty w pierwszym przetargu przekraczały zaplanowaną na inwestycję kwotę. Ogłoszono drugie postepowanie. Tym razem swoje oferty złożyło sześciu wykonawców. Najniższa kwota przekroczyła zaplanowaną przez wykonawcę. Starostwo Powiatowe w Przasnyszu postanowiło unieważnić postępowanie przetargowe.

– Zamawiający, w dniu 29 marca 2024r., w ślad za wymogiem z przepisu art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, przed otwarciem ofert, udostępnił na stronie internetowej prowadzonego Postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zgodnie ze wspomnianą informacją, kwota ta wynosi 2.050.000,00 zł. W postępowaniu, do upływu terminu składania ofert, wpłynęło 6 ofert, a – jak ustalono w toku postępowania – cena oferty z najniższą ceną przekracza kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczy na realizację zamówienia. Z uwagi na to, iż brak jest możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny oferty najtańszej, postępowanie podlega unieważnieniu – informuje Paweł Mostowy, starosta przasnyski.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwujący
Obserwujący
29 dni temu

No to dalej obietnice, i na koniec całe g*wno , nic tu się nie zmienia , choć było to do przewidzenia.