Przetarg na przebudowę Miejskiego Domu Kultury wydłużony

21 września miał upłynąć termin składania ofert na przebudowę Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu. Potencjalni inwestorzy zyskali więcej czasu.

 

– Termin na przetarg dotyczący remontu i przebudowy Miejskiego Domu Kultury wydłużyliśmy o tydzień ze względu na ogromną ilość pytań od potencjalnych wykonawców – mówi nam burmistrz Łukasz Chrostowski.

Nowy termin składania ofert upłynie 30 września.

Przebudowa Miejskiego Domu Kultury ma na celu przystosowanie pomieszczeń wewnętrznych do nowego układu funkcjonalnego oraz osób niepełnosprawnych poprzez wykonanie pochylni w strefie wejściowej oraz przelotowego dźwigu windowego obsługującego wszystkie poziomy budynku.

 

Po przebudowie, w piwnicy budynku będą mieściły się pomieszczenia techniczne i magazynowe, na parterze: sala kolumnowa, sale zainteresowań, strefa warsztatowa, ognisko muzyczne oraz pomieszczenia administracji, na pierwszym piętrze: sala kinowo – teatralna wraz z zapleczem scenicznym, foyer na cele wystawiennicze oraz pomieszczanie prób instrumentalnych, zaś drugie piętro zostanie przystosowane na potrzeby obsługi technicznej kina.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
2 lat temu

Nie powinno być „potencjalni wykonawcy”?
Acz kolwiek trzymam kciuki.

Konowal
Konowal
2 lat temu

No tak, kolejna inwestycja. Chyba tanie śmieci niczego nie zastopowaly.