Przetarg na nieruchomość po dawnej zlewni mleka w Mchowie ogłoszony po raz trzeci

22 lipca Wójt Gminy Przasnysz ogłosiła trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości po dawnej zlewni mleka w Mchowie. Łączna wartość nieruchomości wynosi 43 470,00 zł netto.

 

„Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana położona w obrębie geodezyjnym Mchowo, oznaczona w ew. gruntów jako działka nr 106 o powierzchni 0,0793 ha. Nieruchomość położona jest w zachodniej części wsi Mchowo oddalonej o 5 km od Przasnysza. Wjazd na działkę z ulicy wiejskiej pokrytej asfaltem. Teren uzbrojony jest w energię elektryczną, telefon, wodociąg i kanalizację sanitarną.  Nieruchomość zabudowana budynkiem byłej zlewni mleka, budynek parterowy, nie podpiwniczony, w luźnej zabudowie – pobudowany przy ulicy wiejskiej oznaczonej jako działka nr 47,  kubatura 230 m3, powierzchnia zabudowy – 60,50 m2, powierzchnia użytkowa budynku – 43,76 m2. Składa się z trzech pomieszczeń: główne pomieszczenie na odbiór mleka – 32,52 m2, pomieszczenie dodatkowe – 19,16 m2, wc z umywalką – 2,08 m2  Obecnie nieruchomość nie jest użytkowana” – czytamy w informacji o przetargu.

 

Nieruchomość wolna jest od obciążeń i praw osób trzecich. Działka zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych, wraz z urządzeniami towarzyszącymi, niezbędnymi do jej funkcjonowania i zielenią (przeznaczenie dopuszczalne – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, usługi nieuciążliwe).

Przetarg odbędzie się w dniu 26.08.2022 roku o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Gminy Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, pok. nr 6. Łączna wartość nieruchomości wynosi 43 470,00 zł netto (słownie: czterdzieści trzy tysiące czterysta siedemdziesiąt złotych netto).

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments