Przetarg na budowę ulicy Bukowej w Przasnyszu unieważniony

Miasto Przasnysz unieważniło przetarg na przebudowę ulicy Bukowej. Do ogłoszonego przez samorząd postępowania nie zgłosił się żaden wykonawca.

 

Przebudowa ulicy Bukowej w Przasnyszu to inwestycja, która ma powstać przy udziale środków z budżetu Mazowsza. Planowane jest wykonanie nowej nawierzchni wraz ze zjazdami do istniejących garaży.

Miasto Przasnysz ogłosiło przetarg na przebudowę nawierzchni ulicy Bukowej, znajdującej się na osiedlu Orlika. Chodzi o odcinek o długości około 300 metrów.

Zamówienie swoim zakresem obejmuje: roboty rozbiórkowe istniejących elementów pasa drogowego, mechaniczne frezowanie nawierzchni bitumicznej jezdni oraz zjazdów, wykonanie robót ziemnych związanych z budową nowej konstrukcji jezdni i zjazdów oraz sieci odwodnieniowej, profilowanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, ustawienie krawężników i obrzeży betonowych, wykonanie konstrukcji nawierzchni zjazdów z kostki betonowej, wykonanie konstrukcji jezdni z betonu asfaltowego oraz z betonowej kostki brukowej wraz ze ściekiem, regulację pionową urządzeń na sieciach uzbrojenia terenu z dostosowaniem ich do poziomu nowej nawierzchni, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, urządzenie trawników na nieutwardzonej powierzchni pasa drogowego, regulację wysokościową studni kanalizacji deszczowej i sanitarnej, obsługę geodezyjną inwestycji oraz inwentaryzację geodezyjną powykonawczą.

Firmy zainteresowane wzięciem udziału  przetargu mogły składać oferty do 15 maja do godziny 9.00. Dziś miasto unieważniło przetarg, ponieważ nie przystąpił do niego żaden wykonawca. Wcześniej do samorządu wpłynęło zapytanie od jednego z zainteresowanych wykonawców, w którym zwracał się z prośbą o wydłużenie terminu realizacji zamówienia. Obecny, do 15 czerwca był zdaniem wykonawcy „nierealny”. Miasto nie wyraziło zgody na wydłużenie terminu realizacji.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tolek
Tolek
23 dni temu

I bardzo dobrze ta ulica nie wymaga remontu jest dużo więcej ulic w gorszym stanie i jakoś radni się tym nie zajmują. Elektorat i bez tego może będzie

Piotr
Piotr
23 dni temu

No to Sławomir będzie niepocieszony. Taki niefart przed wyborami, nie będzie czym się chwalić.

Tolek
Tolek
23 dni temu
Reply to  Piotr

Na głowie stanie aby następny przetarg ogłosić on umie walczyć dla siebie

Spostrzegawczy
Spostrzegawczy
23 dni temu
Reply to  Piotr

Sławomir i tak ma wygrane wybory, za dotychczasową działalność – lepszego nikt nie znajdzie, jest najlepszy ze wszystkich dotychczasowych. A coś to każdemu można przypiąć i nie musi to być zgodne z prawdą, bo najczęściej tak bywa.

Tolek
Tolek
23 dni temu
Reply to  Spostrzegawczy

Ale liżesz mu d… chyba masz z tego korzyść

Korsarz
Korsarz
23 dni temu
Reply to  Piotr

Zrobi sobie na tle skoszonej trawy i ogłosi sukces

Tolek
Tolek
23 dni temu
Reply to  Korsarz

Zawsze to potrafił

Mieszkaniec
Mieszkaniec
22 dni temu

Zdziwicie się, ale myślę, że dopną swego i będą robić Bukową i jej oświetlenie a nawet więcej.

Katarzyna
Katarzyna
22 dni temu

My w okręgu znamy Pana Sławka, poradzi sobie z każdym problemem mieszkańców. I nawet jak są przeszkody to je pokonuje. Najlepszy radny jaki mógł się nam trafić. Na Bukowej zaraz będzie nowe oświetlenie dzięki niemu a i z ulica dadzą z burmistrzem radę.

Borsuk
Borsuk
21 dni temu

A kiedy będą robione ulice tam gdzie niema asfaltu i chodnika?