Przemysław Smoliński, mieszkaniec gminy Czernice Borowe trenował z Mariuszem Pudzianowskim [VIDEO]

Mieszkaniec gminy Czernice Borowe wziął udział w konkursie na najlepsze hasło reklamowe. Nagroda była niecodzienna – trening z utytułowanym strongmanem, a obecnie zawodnikiem mieszanych sztuk walki Mariuszem Pudzianowskim.

 

Zamiast nagrody rzeczowej, wycieczki, czy innej niespodzianki, mocny wysiłek fizyczny – trening z najbardziej znanym polskim strongmanem Mariuszem Pudzianowskim był nagrodą w konkursie firmy Swimer, w którym wziął udział mieszkaniec gminy Czernice Borowe, Przemysław Smoleński.

W konkursie, który odbywał się w czasie jednego z pokazów polowych upraw roślin należało wypełnić ankietę i wymyślić hasło reklamowe. Przemek Smoleński spróbował swoich sił i wygrał. W nagrodę został zaproszony na trening do siłowni Mariusza Pudzianowskiego.

 

– Na początku kozaczył. Trochę mu fory dałem, bo młody jest. Zobaczymy co będzie jutro – komentował z przymrużeniem oka, Mariusz Pudzianowski. – Dopiero na drugi dzień poczuje co to znaczy zderzyć się z treningiem Pudziana – dodał.

Przemek jest rolnikiem, choć więc na co dzień nie ma za dużo czasu na treningi, to na brak siły fizycznej nie narzeka. Trening przetrwał i jak sam przyznaje ten sprawił mu dużo radości.

– Bardzo fajna niespodzianka, świetna wesoła atmosfera i mocny trening. Ale o to też chodziło, bo lubię ciężko popracować – mówi nam Przemek. – Naprawdę dużo radości ta nagroda mi sprawiła – skomentował.

 

 

 

ren

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kkk
kkk
23 dni temu

tak taka informacja zmieni moje życie