Przejście dla pieszych przy szkole w Jednorożcu bezpieczniejsze

Kolejna inwestycja w gminie Jednorożec. Przejście dla pieszych znajdujące się przy szkole w Jednorożcu zostało doświetlone. Wkrótce pojawi się świetlny sygnalizator.

 

„Kolejna inwestycja w bezpieczeństwo naszych mieszkańców, tym razem skierowana w szczególności dla najmłodszych” – informuje wójt gminy Jednorożec, Krzysztof Nizielski.

Przejście dla pieszych przy Zespole Placówek Oświatowych, które przecina główną drogę w miejscowości, zostało doświetlone dwoma latarniami hybrydowymi, zasilanymi w 100% energią słoneczną i wiatrową. Teraz uczniowie będą bardziej widoczni.

Dzięki współpracy z  Powiatem Przasnyskim i Powiatowym Zarządem Dróg wkrótce zostanie zamontowany również świetlny znak aktywnego przejścia dla pieszych, który podkreśli jego lokalizację.

 

 

ren

guest
0 komentarzy