Przedstawiciele Przemysłowej Akademii Rozwoju odwiedzili przasnyskie starostwo.

W piątek, 28 lutego 2020 roku, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, z inicjatywy starosty Krzysztofa Bieńkowskiego, odbyło się spotkanie robocze z przedstawicielami Przemysłowej Akademii Rozwoju. Przedmiotem rozmów było nawiązanie współpracy o partnerstwie w zakresie wspólnej realizacji projektu doskonalenia zawodowego uczniów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Planowane działania projektowe będę obejmowały:

  • realizację dodatkowych zajęć rozwijających kluczowe kompetencje uczniów;
  • zakup wyposażenia do celów dydaktycznych, które będą uwzględniały potrzeby konkretnych profili kształcenia zawodowego, technicznego lub branżowego;
  • organizację staży zawodowych u pracodawców;
  • organizację specjalistycznych kursów i szkoleń dla uczniów i nauczycieli.

Przemysłową Akademię Rozwoju tworzą eksperci z branży przemysłowej i usług HR. Są w stanie zapewnić wykształconą i dobrze przygotowaną do zawodu kadrę, gotową do podjęcia pracy w branży przemysłowej. Przemysłowa Akademia Rozwoju współpracuje w tym zakresie z młodymi ludźmi, szkołami zawodowymi, technicznymi i branżowymi, a także przedsiębiorcami. Dzięki ich działaniom, przedsiębiorcy mogą liczyć na dobrze przygotowanych do zawodu przyszłych pracowników. Młodzi mogą skorzystać z szansy znalezienia dobrze płatnej pracy, która będzie dla nich interesująca, satysfakcjonująca oraz rozwijająca.


 

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments