Przedstawiciela stowarzyszenia JRCM z wizytą w przasnyskiej jednostce wojskowej

22 lipca przedstawiciele stowarzyszenia „Jednorożec robi co może” odwiedzili 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu.

 

Wizyta była okazją do wręczenia własnoręcznie upieczonego słodkiego podziękowania dla dowódcy Ośrodka płk dypl. Bogusława Postka, za okazane wsparcie w organizacji wydarzenia pn. „Pogoń za Jednorożcem”.

– Należą się wam szczególne wyrazy uznania, za promowanie idei aktywności ruchowej i zarazem zdrowego stylu życia. Jest to sprawa szczególnie mi bliska, dlatego już dzisiaj zapewniam, że możecie liczyć na nasze wsparcie podczas realizacji kolejnych edycji. W mojej ocenie wybór aktywności to kwestia indywidualna – zależy przede wszystkim od stanu zdrowia oraz sprawności, bo dla niektórych przebiegnięcie kilkudziesięciu kilometrów nie stanowi problemu, a dla innych wyzwaniem może się okazać wycieczka rowerowa – stwierdził płk Postek w czasie spotkania.

 

– Najważniejsze jest to, aby jakakolwiek aktywność na stałe zagościła w naszym codziennym planie dnia, do czego wspólnie wszystkich serdecznie zachęcamy – dodał.

W tegorocznej edycji Pogoni za Jednorożcem udział wzięło aż 186 zawodników.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
19 dni temu

Zbieranie elektoratu?

jana
jana
19 dni temu
Reply to  Paweł

Owszem.

Tomek
Tomek
18 dni temu

Jeśli to kandydat na urząd burmistrza, to porażka. Nie wystarczy chcieć, trzeba coś umieć, żeby kierować UM.Najlepszy przykład, to urzędujący burmistrz, który udowadnia, że tylko chce. Troszkę powagi.