Przedstawiciela stowarzyszenia JRCM z wizytą w przasnyskiej jednostce wojskowej

22 lipca przedstawiciele stowarzyszenia „Jednorożec robi co może” odwiedzili 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu.

 

Wizyta była okazją do wręczenia własnoręcznie upieczonego słodkiego podziękowania dla dowódcy Ośrodka płk dypl. Bogusława Postka, za okazane wsparcie w organizacji wydarzenia pn. „Pogoń za Jednorożcem”.

– Należą się wam szczególne wyrazy uznania, za promowanie idei aktywności ruchowej i zarazem zdrowego stylu życia. Jest to sprawa szczególnie mi bliska, dlatego już dzisiaj zapewniam, że możecie liczyć na nasze wsparcie podczas realizacji kolejnych edycji. W mojej ocenie wybór aktywności to kwestia indywidualna – zależy przede wszystkim od stanu zdrowia oraz sprawności, bo dla niektórych przebiegnięcie kilkudziesięciu kilometrów nie stanowi problemu, a dla innych wyzwaniem może się okazać wycieczka rowerowa – stwierdził płk Postek w czasie spotkania.

 

– Najważniejsze jest to, aby jakakolwiek aktywność na stałe zagościła w naszym codziennym planie dnia, do czego wspólnie wszystkich serdecznie zachęcamy – dodał.

W tegorocznej edycji Pogoni za Jednorożcem udział wzięło aż 186 zawodników.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
1 rok temu

Zbieranie elektoratu?

jana
jana
1 rok temu
Reply to  Paweł

Owszem.

Tomek
Tomek
1 rok temu

Jeśli to kandydat na urząd burmistrza, to porażka. Nie wystarczy chcieć, trzeba coś umieć, żeby kierować UM.Najlepszy przykład, to urzędujący burmistrz, który udowadnia, że tylko chce. Troszkę powagi.