Przasnyszanka Urszula Mróz ze złotem i brązem na Mistrzostwach Polski w kulturystyce i fitness

W Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski w kulturystyce i fitness, eliminacje do mistrzostw Europy i świata NABBA Poland. Wzięła w nich udział przasnyszanka Urszula Mróz. W jednej z kategorii została mistrzynią Polski.

 

– Nieprzespane noce, setki kilometrów, stres, ciężkie treningi, restrykcyjna dieta, kryzysy, nawet czasem łzy, ale wczoraj były łzy szczęścia. Dla takich chwil warto się poświęcić – podsumowała zawody Urszula Mróz.

W Warszawie wzięła udział w zawodach sylwetkowych, w dwóch kategoriach: bikini fitness i sport model.

– Jestem zadowolona, bo o tym ,że startuje w nowej kategorii oznajmiła mi moja trenerka w piątek wieczorem. Nigdy tej kategorii nie brałam pod uwagę, bo myślałam, że po prostu się do tego nie nadaję – komentuje. – Dzięki spontanicznej decyzji mojej trenerki zostałam mistrzynią Polski w kat. sport model – dodaje.

Urszula Mróz w kategorii bikini fitness poprawiła swój wynik z października i zdobyłam brąz.

– Moje konkurentki były bardzo dobrze przygotowane, bardziej doświadczone i dużo młodsze ode mnie, ale i tak dałam radę i mam podium – napisała w mediach społecznościowych. I podziękowała wszystkim zaangażowanym osobom, ze swojego otoczenia.

– Robię to przede wszystkim dla moich córek, żeby pokazać im, że trzeba w życiu iść za głosem serca i spełniać marzenia, niezależnie ile kosztują, bo pieniądz to rzecz nabyta – dodała.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maksym
Maksym
27 dni temu

Próżność kobiet uwielbiających swoje ciało a wyglądają powiedzmy to szczerze kiepsko.. ani to sylwetka damska sportowa ani męska bo tak trochę komicznie… Szkoda ich bo odkryły w życiu pociąg do przedmiotowego traktowania siebie … Wydmuszki bez pięknej duszy…. Tatuaże makijaże i wulgarne słownictwo…