Przasnyszanka Katarzyna Przybysz wydała kolejną książkę

Katarzyna Przybysz jest rodowitą przasnyszanką. Zadebiutowała powieścią „Ostatni list do Łucji”. Pasjonuje się wycieczkami górskimi. Lubi zdobywać tatrzańskie szczyty. Ciekawi ją świat i ludzie. Dziś, 16 sierpnia swoją premierę ma jej druga książka, „Zapach życia”.

 

Książka będzie dostępna w większości księgarni internetowych. Mieszkańcy Przasnysza będą ją mogli również nabyć w księgarni Pegaz. Jak poinformowała autorka, nowa powieść została objęta patronatem medialnym przez cztery blogerki książkowe.

Opis  wydawcy:

„Zapach Życia”

Kornel, zdolny inżynier materiałowy po śmierci żony i zawodowych zawirowaniach rzuca pracę w katowickiej korporacji. Zakochany w górach i koniach kupuję stajnię w Beskidzie Żywieckim, gdzie przeprowadza się z synem i babcią. Żona przed śmiercią stawia Kornelowi trudne zadanie. Prosi go aby pamięć o niej była obecna w życiu syna, ale jednocześnie chce aby mąż był szczęśliwy i zaznał jeszcze prawdziwej miłości. W pokonywaniu różnorodnych trudności życiowych oraz w wędrówkach górskich Kornelowi towarzyszy przyjaciel, Artur, właściciel domu pogrzebowego.

 

Jak potoczą się losy przyjaciół w poszukiwaniu szczęścia? Czy Kornelowi uda się dotrzymać obietnicy danej żonie? Jaką rolę w życiu Kornela odegra Marysia, rozpieszczona dziewczyna z bogatego domu, którą los doświadcza poważną chorobą.

„Zapach życia” to przepiękna, przepełniona wartościami historia trojga trzydziestolatków, którzy mierzą się z własnymi problemami. Umiejscowiona w pięknych krajobrazach Beskidu Żywieckiego historia jest dowodem na to jak kruche jest życie ale jednocześnie jak piękne scenariusze może napisać dla nas los.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
1 miesiąc temu

Inny mieszkaniec powiatu wydał już dwie 🙂
O tym nie wspomnieliście 😉

jana
jana
1 miesiąc temu
Reply to  Anna

Niech się zareklamuje bo skąd redakcja ma wiedzieć.