Przasnyszanka Anna Jelińska wystąpiła w dorocznym warszawskim Teatrze Poezji, Muzyki i Sztuki „Witraże”

24 lutego w ramach Teatru Poezji, Muzyki i Sztuki w Warszawie odbyło się wydarzenie pod nazwą „Witraże”. W programie imprezy znalazł się również występ przasnyszanki Anny Jelińskiej, która zaprezentowała swoją poezję i uświetniła wieczór śpiewanymi piosenkami.

 

24 lutego 2024 r tradycyjnie w kawiarni przy ul. Rybnickiej 27 w Warszawie miało miejsce niezwykle barwne i wielowątkowe wydarzenie. To Teatr Poezji, Sztuki i Muzyki „Witraże” organizowany przez II Oddział Warszawski Stowarzyszenia Autorów Polskich.

Spotkanie przygotowała i poprowadziła prezes oddziału, Wanda Dusia Stańczak. Dominowała, jak zawsze, poezja, ale otulona oryginalną muzyką, tańcem, wokalem. Nie zabrakło chwil podniosłych.

W programie znalazły się m.in. spotkanie z Bożeną Heleną Mazur-Nowak z Wielkiej Brytanii zdobywczynią licznych międzynarodowych laurów, bardzo aktywną propagatorką kultury polskiej, pisarką i poetką uhonorowaną w czasie wydarzenia odznaczeniem „Zasłużony dla kultury polskiej”, spotkanie ze Zbigniewem Mirosławskim z Tarnowa, który zaprezentował nowy tom poezji, czy Andrzejem Rodysem, który zachwycił gości swoją niepowtarzalną interpretacją poezji, ze swoją niepowtarzalną interpretacją.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Active
Active
1 miesiąc temu

Mam nadzieję, że ta Miła Pani nie śpiewała, tylko recytował, ponieważ akurat śpiewać, to kompletnie nie potrafi.

Karolina
Karolina
1 miesiąc temu
Reply to  Active

To się nazywa zazdrość. Kobieta ma perfekcyjny głos !

Active
Active
1 miesiąc temu
Reply to  Karolina

Glos może i tak. Tylko problem z tym, że strasznie fałszuje.