Przasnyszanin Michał Maliński był ratownikiem medycznym. Teraz sam potrzebuje pomocy

Michał Maliński choruje na stwardnienie rozsiane. Od dwóch lat choroba postępuje intensywnie. Mężczyzna potrzebuje naszej pomocy.

 

Przasnyszanin Michał Maliński był ratownikiem medycznym. Całkowicie oddany swojej pracy i ratowaniu ludzkiego życia. Praca przerodziła się w jego pasję i sposób na życie. Niestety postępująca choroba zabrała jego nadzieję na dalsze wykonywanie tego zawodu.

Michał i jego rodzina potrzebują wsparcia w trudnej i nierównej walce.

– Kto bardziej zasługuje na pomoc i wsparcie niż osoba, która sama przez tyle lat niosła pomoc i ratowała życie drugiemu człowiekowi. Michał był bardzo cenionym ratownikiem wśród lekarzy i całego  medycznego środowiska – napisano w opisie zbiórki.

 

– Okażmy mu swoje serce, wspierając go w tej walce. Wszelkie zebrane środki pieniężne, będą wykorzystane na spowolnienie choroby Michała poprzez intensywną rehabilitację i odpowiednie leczenie – apelują wolontariusze.

– Pamiętajmy, że dobro powraca. Nikt z nas nie wie, kiedy może znaleźć się w podobnej sytuacji życiowej. Dlatego należy sobie pomagać. Dziękujemy za wszelką okazaną pomoc i dobre serce – pisze Michał Maliński.

Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową

 

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kontra
Kontra
8 dni temu

Mało wiesz w nogach śpisz anonimowy człowieku 😉

lll
lll
8 dni temu
Reply to  Kontra

Masz rację , jestem małym człowieczkiem , napiszę i póżniej żałuję.PRZEPRASZAM .Prośba do administratora o wykasowanie krzywdzącego mojego wpisu.Dziękuję