Przasnyszanin Arkadiusz Smoleński próbuje swoich sił w kabarecie

Arkadiusz Smoleński jest członkiem nowego warszawsko-toruński kabaret“Polefka”. W skład zespołu wchodzi sześć osób: Joanna Mądry, Michał Winiarski, Grzegorz Woś, dwóch teksciarzy i właśnie przasnyszanin, którego znamy z programu “Debiut” w Polsacie, i kilku ról w polskich serialach. Autorem tekstów są: Marcel Woźniak oraz Bartosz Jan Ludkiewicz. Kabaret ruszył właśnie w Polskę ze swoim nowym programem.

Stworzony przez warszawsko-toruński kabaret Polefka program, przedstawia scenki rodzajowe z zakresu stosunków międzyludzkich, tych trudnych i tych prostych, które czynimy trudnymi na własne życzenie.
– Coś pan mącisz! – mówi bohater. Bo mącimy, my, Polacy – ale najcudowniej na świecie mącimy.
Więc Polefka, stąpając po kruchym lodzie polskiego absurdu, obśmiewa nasze wspaniałe problemy z relacjami damsko-męskimi, z sytuacjami sklepowymi czy biznesowymi, kiedy przychodzi człowiek do człowieka, jak ta koza do woza, i o – gały z orbit wyszły. A to po ludzku trzeba, z uśmiechem… i z kopertą.

Uwaga! Potężna dawka humoru ni spod sroki ogona, ni spod lady, nawiązująca do kabaretów aktorskich i literackich najlepszego sortu.

Trzymamy kciuki za Arkadiusza i czekamy na występ w Przasnyszu !

źródło: www.facebook.com/pg/kabaretpolefka

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments