Przasnyszanin Adam Lach wydał książkę.

„Zrozumieć samego siebie” to książka napisana przez 38-letniego przasnyszanina Adama Lacha, który w rodzinnym mieście dał się poznać jako skuteczny trener w przasnyskim Klubie Kyokushin Karate. Swoje doświadczenie zawodowe związane z pracą dla międzynarodowych korporacji oraz jako właściciel własnego biznesu wykorzystuje obecnie w pracy jako trener personalny. Jego książka to propozycja dla tych, których życie postawiło w trudnych sytuacjach. Zetknęli się z bolesnymi rozstaniami, rozwodami oraz doświadczyli ciężkich życiowych dylematów i rozczarowań. Książka pomoże również samotnym doświadczającym tęsknoty, żalu i smutku.

 

O książce:

„Zrozumieć samego siebie” to książka wyjątkowa. Jej autor Adam Lach, trafnie i w niekonwencjonalny sposób opisuje w niej sytuacje, poruszając najważniejsze sfery życia każdego z nas. Dzięki wyjątkowej umiejętności połączenia stylu męskiej dosadności słowa z odrobiną romantyzmu zaciekawia od pierwszego rozdziału.

Książka zawiera 220 stron podzielone na 2 części. Pierwszych ponad 60 z nich to wątki „autobiograficzne”, w których autor opisuje z dużymi szczegółami swoje życie i jego kluczowe sfery, co daje oczywisty fundament pod kolejne „lekcje życia”, które w dokładny i często dosadny sposób opisują wymagane postawy, działania, przemyślenia, uwagi i wskazówki. Opisuje życie i jego aspekty – od rodziny, pracy, miłości, namiętności, tęsknoty i wspomnienia, aż po samo sedno, czyli to, co jest najważniejszym przesłaniem – prawda na każdym etapie swego życia.

„Zrozumieć samego siebie” to pozycja obowiązkowa na półce osób, które z jednej strony zaczynają wspólną drogę w związku, młode, bez doświadczeń życiowych, tak aby idąc tropem przemyśleń autora podążać w odpowiednim kierunku.  To książka, która idealnie w punkt uderzy tych, których życie postawiło w trudnych sytuacjach, rozstaniach, rozwodach, ciężkich życiowych dylematach i rozczarowaniach. Nie może jej również zabraknąć u tych, którzy są samotni i w ich życiu gości tęsknota, żal czy też smutek.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania, co jest naprawdę ważne, jakich wartości rękami i nogami się trzymać, jak się nie pogubić w zawiłości uczuć, jak dbać o to, co najcenniejsze, aby nie stracić tego na zawsze – ta książka jest dla Ciebie!

Popatrz na świat oczami duszy faceta, który już nie boi się wyrażać, czuć po tym, jak przeszedł swoiste katharsis i zrozumiał samego siebie. Ty też możesz tego dokonać!

 

O autorze:

 

Adam Lach to 38-latek, urodzony w Przasnyszu, w którym z sukcesami od najmłodszych lat zasłynął jako ambitny i skuteczny trener w przasnyskim Klubie Kyokushin Karate.

Ostatnie 15 lat realizował się jako pracownik dużych międzynarodowych korporacji w branży FMCG. Począwszy od Producenta z tzw. „TOP 3” na polskim rynku w branży piwnej, gdzie pracował na wielu szczeblach, głównie menadżerskich do poziomu dyrektora, odnosząc wiele sukcesów w prestiżowych konkursach. Piastował wysokie stanowiska w jednej z dwóch największych spółek dystrybucyjnych na rynku polskim jako regionalny dyrektor sprzedaży, który poza możliwością budowania wielkiej organizacji od samych podstaw, miał okazję do poprowadzenia wspaniałych ludzi z zespołu do wielokrotnych sukcesów.  Obecnie właściciel firmy w branży usługowej, aktywnie działający trener personalny, z pasją realizujący swoje marzenia związane z pisaniem książek.

Książkę można nabyć pod linkiemhttp://zrozumiecsiebiesamego.pl/

 

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lol
Lol
1 rok temu

No w sumie, jeśli nawet Chrostek wydał książkę to znaczy, ze każdy może…

Adam Lach
Adam Lach
1 rok temu
Reply to  Lol

Dzień dobry, oczywiście, że każdy może.
Zachęcam do działania.

Pozdrawiam.
Adam Lach.

Adam Lach
Adam Lach
1 rok temu

Dzień dobry, bardzo ciekawy wpis i za niego dziękuję, Przynajmniej można od anonimowej osoby dowiedzieć się zupełnie czegoś innego niż dotychczas było w mojej świadomości, praktyce oraz faktach.
Pozdrawiam.

hwl
hwl
1 rok temu

To że autor wtrąca co chwilę ciężkie bluzgi, nie znaczy że jest to wyraz męskiego stylu, raczej niekultularnego buraka. Warto przeczytać, by przekonać się, że można objechać kawał świata, wspiąć się na szczyty kariery przedstawiciela handlowego a małomiasteczkowe zakompleksienie zawsze się odezwie.

Tom
Tom
1 rok temu
Reply to  hwl

To że autor wtrąca ciężkie bluzgi to jest jest raczej jego styl wyrażania swoich myśli(jego książka, jego styl).Można objechać kawał świata, wspiąć się na szczyty kariery przedstawiciela handlowego, a
małomiasteczkowy hejt zawsze się odezwie.

Tomek P.
Tomek P.
1 rok temu

Wg mojej opinii w pewnym stopniu , jako jeden z wielu elementów wulgaryzmy wpisując się idealnie w męski styl.
Kompletnie się zgadzam z Autorem, ta dosadność to jeden z elementów jego twórczości. Mam książkę i wiem też, że absolutnie nie jest to element numer jeden z jej wnętrza i nie na to powinno się zwracać uwagę.
Z drugiej jednak strony zdaję sobie sprawę, że znajdą się tacy , którym wiecznie coś nie będzie pasować i hejt najlepiej napisać.
Polecam gorąco książkę, jest wartościowa i wciąga swoją zawartością.
Tomasz.

Agnieszka
Agnieszka
1 rok temu

Nie ma lepszej książki, którą mogłabym sobie zamówić w ostatnim czasie, szczególnie teraz kiedy mam go sporo na zaległości.
Porwała mnie od samego początku i chcąc nie chcąc musiałam jednym tchem ją przeczytać…
Książka warta uwagi