Przasnyszanie z pucharami na „Szczycieńskim Biegu Niepodległości”

Pod koniec września, czwórka członków Klubu Sportowego „Przaśnik Przasnysz” wzięła udział w „Szczycieńskim Biegu Niepodległości” na dystansie 4,8 km.

 

Zarówno start i meta „Szczycieńskiego Biegu Niepodległości” zostały umiejscowione w malowniczym klimacie ruin zamkowych i miejskiej plaży, a jego trasa biegła wokół Jeziora Dużego Domowego. Gospodarzem, a zarazem organizatorem biegu było Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie.

Klub Sportowy „Przaśnik Przasnysz” reprezentowała Natalia Michalak, Paweł Grzybowski, Adam Kryszczak i Włodzimierz Puchała. Każdy z zawodników walczył w swojej kategorii wiekowej otrzymując bardzo wysokie lokaty.

 

– Natalia Michalak zajęła pierwsze w swojej kategorii wiekowej, pokonując zawodniczki z Olsztyna i Nidzicy, Adam Kryszczak zajął trzecie miejsce ulegając zawodnikom z Nidzicy i Władysławowa pokonując jednocześnie kolegę z Klubu Pawła Grzybowskiego, który „otarł się” o podium, a Włodzimierz Puchała zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej pokonując zawodników z Dobrego Miasta i Olsztyna – wspomnieli członkowie klubu.

Warto dodać, że Natalia Michalak wywalczyła drugie miejsce w kategorii służb mundurowych. W ten sposób przasnyscy reprezentanci przywieźli do domu cztery puchary.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
2 lat temu

Gratulacje 🙂