Przasnyszanie wystartowali w „III Kurpiowskim Biegu Morsa”

W sobotę, 21 sierpnia odbył się „III Kurpiowski Bieg Morsa” na dystansie 5 km. Start i meta zlokalizowany został na terenie kompleksu rekreacyjnego „Jezioro Krusko” w Serafinie.

 

Trasa biegu przebiegała w kompleksie leśnym rezerwatu Serfin z kilkoma podwyższeniami terenu, które urozmaicały i tak już ciekawy leśny krajobraz Borów Myszyńskich. Gospodarzem biegu był Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Łysych. W imprezie nie zabrakło zawodników Klubu KS Przaśnik Przasnysz.

 

– Klub reprezentowało pięcioro zawodników: Edyta Sobierańska, Michał Popławski, Paweł Grzybowski, Tomasz Sobieraj i Włodzimierz Puchała, którzy wywalczyli w swoich kategoriach wiekowych wysokie lokaty. I tak Edyta Sobierańska zajęła drugie miejsce ulegając tylko zawodniczce z Piszu, Michał Popławski zajął trzecie miejsce ścigając się z zawodnikami z Janczewa i Ostrołęki, Paweł Grzybowski zajął drugie miejsce po zawodniku z klubu Kolno Biega, a Tomasz Sobieraj zajął drugie zaszczytne miejsce współzawodnicząc z kolegą z klubu Włodzimierzem Puchała – informuje KS Przaśnik Przasnysz.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments