Przasnysz. Zderzenie osobówek na skrzyżowaniu Żwirki i Wigury z Aleją Wojska Polskiego. Ranna kobieta trafiła do szpitala

W czwartkowy wieczór, 16 marca doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Żwirki i Wigury z Aleją Wojska Polskiego w Przasnyszu. Ranna 56 – letnia pasażerka trafiła do szpitala.

 

W czwartek, 16 marca o godz. 19.07 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu się dwóch samochodów osobowych na ul. Żwirki i Wigury z Aleją Wojska Polskiego w Przasnyszu.

– Na miejscu zdarzenia działały dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy kobiecie, która następnie została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego i przewieziona do szpitala – informuje kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy komendanta powiatowego PSP w Przasnyszu.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca pojazdem marki Chevrolet Aveo, 66 – letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Hyundai Tucson, którym kierował 58 – letni mężczyzna.

– W wyniku doznanych obrażeń 56 – letnia pasażerka pojazdu Hyundai została przetransportowana do szpitala. Badanie trzeźwości wykazało, że uczestnicy nie byli pod wpływem alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Przasnyszu – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tutejszy
Tutejszy
1 rok temu

Bardzo szybko była straż, policja……..

Eryk
Eryk
1 rok temu
Reply to  Tutejszy

Ile min?

Walenty
Walenty
1 rok temu
Reply to  Eryk

W tri miaga

max
max
1 rok temu
Reply to  Tutejszy

Szkoda, że nie pogotowie.