Przasnysz. Wyważył drzwi tarasowe i włamał się do domu

W miniony piątek, 24 lutego nieznany sprawca włamał się do budynku mieszkalnego w Przasnyszu. Wyważył drzwi tarasowe, ukradł pieniądze oraz biżuterię.

 

W piątek, 24 lutego o godz. 18.50 do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu zgłosiła się mieszkanka Przasnysza, która poinformowała, że ktoś włamał się do jej domu. W budynku w tym czasie nie było nikogo.

– Nieznany sprawca wyważył drzwi tarasowe i wszedł do środka budynku mieszkalnego. Ukradł pieniądze oraz biżuterię – poinformowała mł. asp. Ilona Cichocka, rzeczniczka prasowa przasnyskiej policji.

Straty wyceniono na kwotę 6500 złotych. Sprawę bada przasnyska policja.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gosc
Gosc
2 lat temu

Jak ja rozumiem tego gościa. Przy mnie jak śpię to by mogła bomba je**ac i bym się nie obudził. Ewentualne obróciłbym się na 2 bok. Pozdro

Normal
Normal
2 lat temu

A podobno w Przasnyszu nie kradną….. Hmmm . Tak niektórzy sądzą podając przykłady miast sąsiednich. A ostatnio to właśnie tu dzieje się…..