Przasnysz. W trakcie awantury 52-latek został ugodzony nożem w brzuch. Trafił do szpitala

Wezwani na interwencję do jednego z mieszkań policjanci, zastali mężczyznę z raną kłutą brzucha. Wkrótce potem zatrzymali podejrzanego o dokonanie tego czynu 28-latka. Mężczyzna został aresztowany, a ofiara trafiła do szpitala.

 

W niedzielę, 5 listopada o 20.50 policjanci zostali zadysponowani na miejsce interwencji w jednym z mieszkań na terenie Przasnysza.

– Zastali 52-letniego mężczyznę z raną kłutą brzucha. Mężczyzna poinformował funkcjonariuszy, że w trakcie awantury został ugodzony nożem, a sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia – przekazuje mł. insp. Ilona Cichocka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Funkcjonariusze udzielili mężczyźnie kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. 52-latek został zabrany do szpitala.

– Policjanci następnie patrolując ulice Przasnysza, ujęli 28-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie umyślnego naruszenia czynności narządu ciała. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie – dodaje rzeczniczka przasnyskiej policji.

Funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Te odbywają się pod nadzorem prokuratora.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Eryk
Eryk
23 dni temu

Witosa?

Przasnyszanin
Przasnyszanin
23 dni temu
Reply to  Eryk

A może Orlika ?

Ania
Ania
23 dni temu
Reply to  Przasnyszanin

A może nie domyslajcie się