Przasnysz. Ulica Kolejowa otwarta. „Problem w okresie zimowym może się powtarzać”

Koniec kłopotów z ulicą kolejową? Na jakiś czas na pewno. Burmistrz Łukasz Chrostowski poinformował wczoraj, że droga została ponownie otwarta.

 

„Dziś (we wtorek, 12 marca) przywrócony został ruch na ulicy Kolejowej” – poinformował burmistrz Łukasz Chrostowski. „Prosimy o zachowanie ostrożności z uwagi na jednostronne zwężenie jezdni na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gołymińską i ulicą Polną” – przekazał.

Przypomnijmy, że ulica Kolejowa zamknięta została na początku lutego, gdy po raz kolejny została zalana wodą. Problemy zaczęły się pojawiać przy pierwszych roztopach śniegu. Potem pomimo pomocy straży pożarnej i wypompowywaniu wody, sytuacja powtarzała się. W pewnym momencie doszło do zapadnięcia się chodnika.

Władze miasta przyczyn takiego stanu rzeczy upatrywały w braku kanalizacji deszczowej. Droga została wybudowana w 2011 roku. Od tego czasu miasto w tamtym rejonie zaczęło się rozbudowywać.

Włodarze zapowiedzieli fachową ekspertyzę. Zapytaliśmy, czy na ten moment jest już jakiś pomysł na rozwiązanie problemu na przyszłość. – Trwa analiza. Rozwiązania wskaże ekspertyza – powiedział nam burmistrz Chrostowski i dodał, że problem może się powtarzać w okresie zimowym. – Na dziś droga jest otwarta – dodał.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
przasnyszanin
przasnyszanin
2 miesięcy temu

wspaniała wiadomość, myślę że za ten czyn można oddać głos na pana

Lubię to
Lubię to
2 miesięcy temu

Woda opadła ulica otwarta a burmistrz jak nic nie robił tak nic nie robi aby poprawić drogę, brawo wybory niedługo, banery nie pomogą

Dariusz
Dariusz
2 miesięcy temu
Reply to  Lubię to

Na tych banerach też blado wygląda

Marika
Marika
2 miesięcy temu
Reply to  Dariusz

Bo się o Waleszczaku wtedy dowiedział

Konowal
Konowal
2 miesięcy temu
Reply to  Dariusz

Mógłby się ogolić. Trwają burda w budżetówce że pewnie na maszynki nie stać

Wyborca
Wyborca
2 miesięcy temu

Myślę, że nowy burmistrz Radoslaw Waleszczak poradzi sobie z problemem. Przede wszystkim przekaże sprawę w ręce kompetentnej osoby a nie znajomym królika. A w przerwie kebaba przywiezie mu? No właśnie kto?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 miesięcy temu
Reply to  Wyborca

Jest mi to kompletnie obojętne…

Piotr
Piotr
2 miesięcy temu

Żeby zrozumieć w czym rzecz nie trzeba zamawiać ekspertyzy za grubą kasę tak są marnowane środku z Urzędu, wystarczy być na miejscu i zobaczyć na własne oczy ze ktoś Roby melioracyjne przysypał tłuczniem w kilku miejscach, gdzie woda nie ma gdzie odejść dalej, Urzednicy- obudźcie się po następne kadencję prześwicie?

Glapcio
Glapcio
2 miesięcy temu

No po to są drogi by je remontować. Ustawicznie. Nie można zrobić jednej na lata bo kto by zarabiał na remontach, poprawkach….