Przasnysz. Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Nie unikną kary

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu w ciągu jednej doby zatrzymali trzech mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

 

Pierwszy z poszukiwanych został zatrzymany w środę (15.03.2023) o godzinie 16.20 przez policjantów pionu prewencji na terenie Przasnysza – był nim 44-letni mężczyzna poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu.

Kilka godzin później w ręce funkcjonariuszy ,,wpadł´´ kolejny poszukiwany.

– Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu ustalili, że na terenie gminy Przasnysz przebywa 54-letni mężczyzna, poszukiwany na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia wystawionych przez przasnyski sąd – informuje Ilona Cichocka, rzecznik prasowy KPP Przasnysz.

 

W czwartek (16.03.) o godzinie 06.30 funkcjonariusze zatrzymali w Przasnyszu 35-letniego mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu.

– Zatrzymane osoby nie unikną odpowiedzialności karnej za swoje czyny. Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu – dodaje funkcjonariuszka.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Erodisco
Erodisco
11 miesięcy temu

a na skrzyżowaniu JP II z Żwirki co się działo wczoraj wieczorem ?