Przasnysz. Ukradli cztery puszki piwa z Mojito. Teraz odpowiedzą przed sądem.

W dniu 20 lutego 2020 roku w Przasnyszu pracownica sklepu „Mojito” zgłosiła kradzież 4 puszek piwa przez dwóch nieznanych mężczyzn. Już po kilkunastu minutach sprawcy zostali zatrzymani przez patrol policji i za swoje postępowanie odpowiedzą przed przasnyskim sądem.

 

20 lutego 2020 roku około godz. 21:00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu został poinformowany o kradzieży czterech puszek piwa w sklepie „Mojito” mieszczącym się w Przasnyszu przy ul. Orlika. Na miejscu pracownica przekazała interweniującym policjantom szczegóły zdarzenia i opisała złodziei. Te informacje pozwoliły już po kilkunastu minutach zatrzymać na terenie miasta sprawców kradzieży.

– O szybkości interwencji świadczy fakt, że mężczyźni nie zdążyli wypić piwa i zostało ono w nienaruszonym stanie im odebrane, a następnie przekazane do sklepu. Sprawcami kradzieży okazali się dwaj mieszkańcy Przasnysza w wieku 34 i 45 lat. W chwili dokonania kradzieży znajdowali się w stanie nietrzeźwości – informuje KPP Przasnysz.

Za swoje postępowanie odpowiedzą przed przasnyskim sądem.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments