Przasnysz. Ukradła alkohol i produkty spożywcze. Odpowie przed sądem

To kolejna kradzież w markecie sieci Biedronka. Tym razem w przasnyskim sklepie przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

 

Według danych Komendy Głównej Policji, w pierwszym półroczu 2023 r. liczba kradzieży w sklepach dramatycznie wzrosła w porównaniu z pierwszymi sześcioma miesiącami ubiegłego roku. Rośnie zarówno liczba przestępstw, jak i wykroczeń, czyli kradzieży towarów o łącznej wartości poniżej 500 zł.

Przypadki kradzieży odnotowuje również przasnyska policja. Alkohol i produkty spożywcze są jednymi z częściej znikających artykułów.

Ostatnie tego typu zdarzenie odnotowano 4 października.

– O godz. 11.13 w Przasnyszu na ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w sklepie Biedronka, mieszkanka Przasnysza dokonała kradzieży alkoholu oraz produktów spożywczych o wartości 109,45 zł. Towar wrócił na półkę sklepową, kobieta za swoje zachowanie odpowie przed sądem – informuje mł. asp. Ilona Cichocka z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 miesięcy temu

Nie odpowiem przed sądem, bo to wykroczenie. Dodatkowo szeryf Zero podniósł próg z 500 na 800 zeta. No ale trzeba dbać o swój elektrorat…

E tam
E tam
4 miesięcy temu

Elektorat powiadasz ? Jaki procent poparcia po jest w zakładach karnych ? Uważasz , że elektorat po lub innego syfu jest lepszy od elektoratu pis ?! Polityka miłości itd . Gdzieś to słyszałem ! Nie , to nie mogą być te wiece najgorliwszego demokraty na tej półkuli ! Dbało platfusowe dziadostwo o swój elektorat , luki w wat to przecież przypadek!

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 miesięcy temu
Reply to  E tam

Skoro jesteś taki elokwentny to może powiesz, jakie narzędzie ukróciło przekręty na VAT i w którym roku rozpoczęto jego wdrażanie. Dziękuję.

E tam
E tam
4 miesięcy temu

Różnego rodzaju rozwiązania legislacyjne , zreformowanie administracji skarbowej , mechanizm podzielonej płatności , kary za przestępstwa watowskie , wykaz podatników wat i elektroniczne raportowanie jak i wiele innych ! Zamiast wypisywać bzdury na forum , wystarczy trochę poczytać! I co z tym elektoratem ? Sprawdziłeś już , kto miał najwyższe poparcie ? Jaki był poziom luki watowskiej w latach kiedy rządziło po i psl i obecnych ? Dziękuję.

Gofin
Gofin
4 miesięcy temu

Przecież 95,%poparcia w zakładach karnych to ma platforma obywatelska.Więc coś się tu nie spina.

Joanna
Joanna
4 miesięcy temu

Żeby taj skutecznie łapali tych zlodzieji co robią wały na miliony…

Borowy
Borowy
4 miesięcy temu

Sto parę zł co to jest, flaszka i zagryzka. Taka inflacja…

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 miesięcy temu
Reply to  Borowy

A podobno taki dobrobyt w kraju…

E tam
E tam
4 miesięcy temu

Jeśli ci tak źle , proponuję wyjazd np na białoruś . Łukaszenka ma nadzieję i już o tym mówi , że tyfus wygra wybory ! Przypadek ? Nie sądzę 😂

Gość
Gość
4 miesięcy temu

Ja mieszkam w Polsce,żyje mi się zajebiście i robię co chcę.Nic mnie nie ogranicza,więc nie wiem o czym piszesz.

Zygmunt
Zygmunt
4 miesięcy temu

Zaraz. Pare dni temu pisaliście o podobnej kradzieży w Chorzelach. Tam było coś około 160 zł wartość skradzionych towarów i był za to tylko mandat 200 zł, a tutaj mniej i sąd od razu?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 miesięcy temu
Reply to  Zygmunt

Nie ma żadnego sądu. To jest wykroczenie, nie przestępstwo.