Przasnysz. Ukradł dwie butelki wódki i bułkę. Sprawa trafiła do sądu

26 – letni mieszkaniec Przasnysza ukradł dwie butelki wódki i bułkę o łącznej wartości 33,62 zł. Teraz odpowie przed sądem.

 

W ostatnich tygodniach przasnyscy policjanci otrzymują sporo zgłoszeń dotyczących kradzieży sklepowych. Tego typu zdarzenie miało miejsce również w środę, 12 lipca o godz. 13.35 w Przasnyszu w sklepie Lidl przy ul. Makowskiej.

– 26 – letni mieszkaniec Przasnysza dokonał kradzieży dwóch butelek wódki oraz bułki o łącznej wartości 33,62 zł – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Mężczyzna odpowie przed sądem.

 

Złodzieje coraz częściej odwiedzają sklepy nie tylko w Przasnyszu, ale w całej Polsce. „Ze statystyk Komendy Głównej Policji, wynika, że w ubiegłym roku w obiektach handlowych zanotowano 32 tys. kradzieży, co oznacza wzrost w ciągu roku aż o 31 proc.” – podaje Puls Biznesu.

Gazeta zwraca uwagę, że w ubiegłym roku policja zanotowała ponad 234 tys. wykroczeń związanych z przywłaszczeniem towaru. „A to tylko oficjalne statystki” – pisze dziennik.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mirek
Mirek
10 miesięcy temu

Myślę że dostanie 3 lata bo to kradzież, no skoro dziewczyna podczas marszu tęczowych za wyszarpanie tęczowe torby dostała tyle

Leon Z.
Leon Z.
10 miesięcy temu

Gdy tylko przeczytałem tytuł od razu zorientowałem się, że to ktoś z Przasnysza….