Przasnysz. Ujawniono zwłoki 43-latka. Prokuratura wykluczyła udział osób trzecich

W Przasnyszu w mieszkaniu budynku wielorodzinnego przy ulicy Starzyńskiego znaleziono zwłoki mężczyzny. Prokuratura wykluczyła udział osób trzecich.

 

Ciało 43-letniego mężczyzny zostało znalezione przez członka rodziny w mieszkaniu bloku wielorodzinnego przy ulicy Starzyńskiego w Przasnyszu.

– Brak jest jakichkolwiek cech wskazujących, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby – mówi nam Prokurator Rejonowy w Przasnyszu, Renata Zadrożna.

Mężczyzna popełnił samobójstwo.

 

Niestety w Polsce co roku w wyniku samobójstw ginie więcej ludzi niż w wypadkach drogowych. Dodatkowo eksperci szacują, że w sposób bezpośredni i pośredni samobójstwo jednej osoby ma poważny wpływ (obciążający) na co najmniej sześciu innych osób – z otoczenia zmarłego.

Uwaga! Jeśli doświadczasz kryzysu psychicznego, nie obawiaj się zwrócić o pomoc. Nie obawiaj się zadzwonić pod numer alarmowy 112 lub udać się do najbliższej placówki medycznej. Warto również zajrzeć na stronę „Życie warte jest rozmowy”, gdzie znajdziesz praktyczne wskazówki, co można zrobić w trudnej sytuacji.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments