Przasnysz. Świąteczna Zbiórka Żywności 2022. Paczki trafiły do 23 osób

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wraz z wolontariuszami z Powiatowego Zespołu Szkół w Przasnyszu na koniec listopada 2022 prowadził zbiórkę żywności.

 

Tegoroczna 26. edycja odbyła się pod hasłem “Święta godne, a nie głodne”. W wybranych sklepach największych sieci handlowych w całej Polsce stanęły specjalne kosze, do których można było przekazywać produkty z długim terminem przydatności.

– Zebrane produkty dostarczyliśmy 23 osobom starszym, chorym,  samotnym i niepełnosprawnym. Największe i serdeczne podziękowania składamy mieszkańcom Przasnysza, którzy  mimo tak trudnego czasu wsparli akcję zbierania żywności – informuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

 

– Wielkie podziękowania dla wszystkich pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu oraz Wolontariuszy za dwudniową aktywność, zapał i energię w zbieraniu żywności, sortowaniu i dystrybucji. Bankowi Żywności w Ciechanowie dziękujemy za materiały promujące Świąteczną Zbiórkę Żywności oraz wsparcie merytoryczne – podsumowuje instytucja.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszjaniec
Mieszjaniec
1 rok temu

Mało tych zdjęć jak na 23 osoby