Przasnysz. Strażacy zauważyli leżącego, rannego mężczyznę. Natychmiast pospieszyli z pomocą

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu zauważyli leżącego na chodniku człowieka. Mężczyzna był ranny. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy i wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

Strażacy nie tylko wyjeżdżają na wezwania do pożarów i  wypadków, ale zawsze reagują tam gdzie są potrzebni. Przekonał się o tym mieszkaniec powiatu przasnyskiego.

W środę, 20 września w Przasnyszu w godzinach nocnych, przejeżdżający ulicą Makowską zastęp z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zauważył leżącego na chodniku człowieka. Mężczyzna miał widoczne urazy głowy. Strażacy natychmiast ruszyli na ratunek.

– Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego – informuje asp. Daniel Kołodziejczyk, starszy dyżurny stanowiska kierowania w KP PSP w Przasnyszu.

Po przybyciu ratowników, strażacy przekazali rannego. Mężczyzna został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arek
Arek
2 miesięcy temu

„Hurra!!! 6,5 mln zł rządowych środków zdobyte na doposażenie SOR w Szpitalu w Przasnyszu!!!” napisał Starosta Bieńkowski, na swoim profilu.
Brawo to duże wsparcie finansowe dla szpitala w czasie katastrofalnego zadłużenia tegoż szpitala. 6,5 mln zł to 100 % dofinansowania do złożonego wniosku.
Okręgi wyborcze z których startuje Bieńkowski do senatu, też dostały finansowe dotacje ( tak jak 152 inne szpitale) dla SOR – sprawdźmy kwoty wsparcia.
 9.360.333,00 zł. Płońsk
14 391 219 zł – Mława
 14 662 880 zł. Ciechanów.

Korsarz
Korsarz
2 miesięcy temu
Reply to  Arek

No i dobrze niech szpital rośnie dalej aż milo😍