Przasnysz. Strażacy zauważyli leżącego mężczyznę. Natychmiast pospieszyli na ratunek

Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu zauważyli leżącego człowieka. Mężczyzna miał drgawki. Funkcjonariusze udzielili pomocy i wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

Strażacy nie tylko wyjeżdżają na wezwania do pożarów, ale zawsze reagują tam gdzie są potrzebni. Przekonał się o tym mieszkaniec powiatu przasnyskiego.

W środę, 17 maja w Przasnyszu przejeżdżający ulicą Orlika zastęp z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zauważył leżącego mężczyznę. Strażacy natychmiast ruszyli na ratunek.

 

– Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia strażacy natychmiast przystąpili do działań ratowniczych udzielając mężczyźnie kwalifikowanej pomocy przedmedycznej – informuje asp. Rafał Sekuna, starszy dyżurny stanowiska kierowania w KP PSP w Przasnyszu.

Po przybyciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego, strażacy przekazali mężczyznę pod opiekę ratowników. Ci zabrali go do szpitala w Przasnyszu.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
20 dni temu

Bohaterzy uratowali żula – brawo 🫡 teraz czekamy na kotka z drzewa.

Xyz
Xyz
20 dni temu
Reply to  Wojtek

właśnie przez takie myślenie giną niewinni

Eddd
Eddd
20 dni temu
Reply to  Wojtek

Odrażajace

Kasia
Kasia
20 dni temu
Reply to  Wojtek

„żul” jest takim samym człowiekiem jak każdy inny i tak samo mu się należy ratunek jak wszystkim .

Obywatelka
Obywatelka
20 dni temu
Reply to  Wojtek

A skąd wiesz że „żula” ? Byłeś, sprawdziłeś poziom alkoholu we krwi……
Jest wiele sytuacji w których występują drgawki choćby atak padaczki ale najprościej skazać człowieka na śmierć bo „żul”

Ania
Ania
19 dni temu
Reply to  Wojtek

Jak to Ty nazywasz Żul też człowiek. Najlepiej przejść obojętnie i udawać, że się nie widzi. Każdemu należy się pomoc. Oby o Tobie nikt tak nie napisał. Nie wiesz, kto to był,zastanów się co piszesz.

Tolek
Tolek
20 dni temu

Dzięki temu uratowali życie, a nie jak inni przechodzą i nie interesują się uważając że to pijak. Więcej empatii ,a życie będzie piękniejsze

Jarek
Jarek
20 dni temu

Jak już tak wszystko zrobili to mogli go i zawieźć

Haniai
Haniai
20 dni temu

Brak mi słów na niektóre komentarze. Gdyby przejechali obojętnie,to dopiero by się im oberwało.

Maggie
Maggie
18 dni temu

Nie tylko strażacy,ale każdy z nas ma obowiązek udzielenia pomocy.Przestańmy na siłè szukać „bohaterów”.Nie tylko strażacy pomagają a o nich się ciągle pisze.A jak już chcą się tak wykazać ,to najlepsze miejsce jest pod „blaszkami”na Orlika.Tam ciągle ktoś leży.Albo potrzebuje jedzenia…..i „bohaterów „tam brak.