Przasnysz. Spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje świadków

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło przedwczoraj około godz. 07:30 na ul. Leszno w Przasnyszu.

 

Policjanci Referatu ds. Wykroczeń prowadzą czynności wyjaśniające dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło w miniony poniedziałek (24 maja 2021r.) o godzinie 7:30 na ul. Leszno w Przasnyszu.

 

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Renault Magnum, jadąc w kierunku Warszawy w rejonie ul. Siennej w Przasnyszu, chcąc uniknąć czołowego zderzenia z nn pojazdem, którego kierujący wykonywał w sposób nieprawidłowy manewr wyprzedzania innych pojazdów, zjechał na prawe pobocze tracąc w ten sposób kontrolę nad pojazdem, a następnie wjechał do przydrożnego rowu po przeciwległej stronie drogi – informuje asp. szt.Krzysztof Błaszczak.

 

W związku z tym, że sprawca kolizji oddalił się z miejsca zdarzenia, prosimy o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają rejestratory jazdy i przejeżdżały ul. Leszno w Przasnyszu w podanym okresie czasu.

Postępowanie prowadzi asp. Adam Sobecki  tel. 47 70 482 03  w godz. 08:00 -16:00.

 

Sprawdź również
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kierowca
Kierowca
1 rok temu

Tam jest zakaz . Patelni nie powinno tam być

Janusz
Janusz
1 rok temu
Reply to  Kierowca

Zakaz to może i jest ale dla pojazdów o masie rzeczywistej powyżej 15 ton , a skąd wiesz że podczas zdarzenia nie ważył np. 14 800 kg ????

Kierowca
Kierowca
1 rok temu
Reply to  Janusz

Napewno . To by musiały puste przeloty tylko robić

Janusz
Janusz
1 rok temu
Reply to  Kierowca

No i do tego zakaz obowiązuje dopiero od miejscowości Leszno a dokładnie od skrzyziwania przy szkole , czyli jak najbardziej kierowca magnumki jechał zgodnie z przepisami jeżeli chodzi ci tonarz , chyba że przeładowany ale to ITD musiałoby sprawdzić a nie zwykli funkcjonariusze drogówki. Pozdrawiam

Konował
Konował
1 rok temu

A gdzie ten przedział czasu?

Kierowca
Kierowca
1 rok temu

Ta i mieć na sumieniu kogoś