Przasnysz. Spotkanie wielkanocne sekcji siatkarskiej seniorek

Tuż po świętach wielkanocnych w przasnyskim Klubie Seniora spotkały się panie, które uczęszczają na zajęcia sportowe w przasnyskiej „Trójce”. Wydarzenie było okazją do integracji poza halą.

 

Spotkanie wielkanocne odbyło się w czwartkowe popołudnie, 13 lutego w Klubie Seniora w Przasnyszu. Panie przygotowały wielkanocne potrawy. Śpiewano piosenki i spędzono wspólnie czas.

Cykliczne spotkania przy stole to odmiana od cotygodniowych zajęć sportowych. Panie, które biorą w nich udział, na co dzień spotykają się bowiem na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu. Grają w siatkówkę łapaną, czyli w popularną grę drużynową, ale dostosowaną do możliwości osób starszych.

 

Sekcja seniorek z osiedla miasta zawiązała się w październiku 2016 roku. Powadzenia gimnastyki podjęła się charytatywnie Jadwiga Sobierańska. Na zajęciach nie brakuje ćwiczeń ogólnorozwojowych.

– Dla nas ta gra to jest gimnastyka i dbanie o sprawność fizyczną – komentuje Halina Fabrykiewicz i dziękuje paniom, które angażują się w zajęcia.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jest
jest
10 miesięcy temu

Czekam na rozgrywki .

Dyzma
Dyzma
10 miesięcy temu

Powołać do reprezentacji napewno odniosą wieksze sukcesy niż piłkarze.