Przasnysz. Spotkanie autorskie z Katarzyną Przybysz [FOTO]

We wtorkowe popołudnie gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu była Katarzyna Przybysz, autorka debiutanckiej książki „Ostatni list Łucji”.

 

– W trakcie spotkania rozmawiałyśmy o tym, czy trudno wydać książkę autorce, która pisze po raz pierwszy. O tworzeniu fabuły, kreowaniu różnorodnych, ciekawych i wyrazistych  bohaterów. O emocjach, które towarzyszą podczas pisania powieści. O dworze mazurskim Laśmiady nad jeziorem Ułówki, które jest wspaniałym miejscem, a które wbrew pozorom nie zostało wymyślone na potrzeby książki lecz istnieje w rzeczywistości i z pewnością warto je odwiedzić – relacjonuje Miejska Biblioteka Publiczna, organizator spotkania.

 

Autorka opowiadała o swojej książce w bardzo interesujący sposób.

– Z pewnością zachęciła tym wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji  jej przeczytać. Jednocześnie czytelnicy, którzy są już po lekturze, z pewnością po spotkaniu z panią Katarzyną sięgną po nią raz jeszcze, aby odkrywać powieść na nowo – czytamy.

 

 

 

ren

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

A tymczasem pisowskie kundle znowu bezczelnie łamią prawo. Jakby nie mieli świadomości, że każda władza przemija i kiedyś kudłaty czapir, niejaka Witek, będzie za to siedzieć.
Może Redakcja zapytałaby miejscowych polityków, co sądzą na temat koncesji dla TVN24? Chętnie się dowiem, co taki Starosta ma do powiedzenia. Czy nie jest mu wstyd za wspólne zdjęcia z apararczykiem Suskim.