Przasnysz. Skuteczna akcja policji. Złapano włamywacza i znaleziono złodziejską dziuplę.

Metody operacyjno – śledcze wdrożone przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KPP w Przasnyszu przyniosły spodziewany efekt. Podejrzany o kradzież z włamaniem do sklepu komputerowego mieszczącego się przy ulicy Piłsudskiego w Przasnyszu został zatrzymany przez policjantów. Udało się także ustalić miejsce, w którym ukrył zrabowane fanty.

 

Do kradzieży w sklepie komputerowym doszło w weekend pomiędzy 16-18 stycznia przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu. Włamywacz wyłamał okno i ukradł sprzęt komputerowy oraz gotówkę.

 

– Przasnyscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o włamania do sklepu komputerowego i kradzieży sprzętu komputerowego oraz pieniędzy o łącznej wartości blisko 10 tys. zł. Zatrzymanemu grozi teraz do 10 lat więzienia – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak z KPP w Przasnyszu.

Do zdarzenia doszło w połowie stycznia. Nieznany jeszcze wtedy sprawca, po uprzednim wyłamaniu okna, dostał się do wnętrza sklepu komputerowego w Przasnyszu, a następnie skradł pieniądze oraz sprzęt komputerowy.

– Dzięki wielogodzinnym analizom zgromadzonego materiału dowodowego oraz skutecznej pracy operacyjnej, przasnyscy kryminalni w miniony poniedziałek, zatrzymali mającego związek z tą sprawą, 38-letniego mieszkańca Przasnysza. Policjanci ustalili również miejsce, w którym sprawca ukrył skradzione przedmioty – usłyszeliśmy w komendzie policji.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

 

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Poszkodowana
Poszkodowana
3 lat temu

To znajdzcie tego kto zdewastowal mi samochod macie dowody podane koles sie przyxnal i umorzenie dochodzenia a jak wam tak wisi to pokryjcie naprawe samochodu .