Przasnysz. Program bezpłatnego użyczania kompostowników.

Miasto Przasnysz zachęca do udziału w programie bezpłatnego użyczania kompostowników. Uczestnikom zostaną bezpłatnie użyczone kompostowniki, dzięki którym będą mogli na własne potrzeby realizować recykling organiczny wytworzonych przez siebie bioodpadów.

Szanowni Mieszkańcy,

informuję, iż Zarządzeniem Nr 85/2019 Burmistrza Przasnysza przyjęto regulamin programu pn. „Eko-maniery: 1.0 – kompostowanie”. Podjęta inicjatywa ma na celu prowadzenie edukacji w zakresie racjonalnego gospodarowania odpadami ulegającymi biodegradacji (odpadami kuchennymi, odpadami zielonymi) i promowanie postaw proekologicznych. Uczestnikom programu zostaną bezpłatnie użyczone kompostowniki dzięki którym będą mogli na własne potrzeby realizować recykling organiczny wytworzonych przez siebie bioodpadów.

Zachęcam do uczestnictwa wszystkie osoby spełniające wymogi kwalifikacyjne określone w regulaminie programu (link poniżej).

Zgłoszeń w ramach bieżącego naboru dokonuje się za pośrednictwem karty zgłoszenia (link poniżej).

Zgłoszenia będą rozpatrywane według kolejności wpływu kart zgłoszeń do Urzędu Miasta Przasnysz, aż do wyczerpania puli zakupionych kompostowników.

Wszelkie pytania proszę kierować pod nr tel.: (29) 756 49 16 lub (29) 756 49 32.

Z poważaniem

Burmistrz Przasnysza

Łukasz Chrostowski

Regulamin (.pdf)

Karta zgłoszenia (.pdf)


Źródło UM Przasnysz
guest
1 Komentarz