Przasnysz. Od kilku tygodni w chodniku „straszy” dziura. Kiedy zostanie naprawiona?

Drogowe dziury, ubytki w chodnikach i uszkodzenia publicznych miejsc to sprawy z jakimi od czasu do czasu zgłaszają się do nas czytelnicy. Na ich prośbę przekierowujemy informacje do odpowiednich urzędów, czy służb. Tak było również tym razem.

 

Do naszej redakcji zgłosił się czytelnik, który poinformował o ubytkach w chodniku przy moście w ciągu ul. Św. Stanisława Kostki w Przasnyszu. Przy studzience brakuje elementów kostki brukowej. – Te dziury są  niebezpieczne dla przechodniów. Wczoraj prawie wybiłem sobie zęby – mówi.

– Chodnik przy tamie nie dość, że jest nierówny, to są tam dziury. Jeśli możecie to zgłoście to do odpowiednich służb. Ktoś mógłby to naprawić. Jeśli ktoś nie zauważy może się potknąć i przewrócić tak jak ja – oburza się starszy pan.

Na jego prośbę, informację przekazaliśmy do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Droga, przy której znajduje się chodnik to droga krajowa nr 57.

 

Do sprawy odniosła się rzeczniczka GDDIK, Małgorzata Tarnowska.

– Ubytki zgłosiliśmy do wykonawcy. Naprawa zostanie wykonana w ramach gwarancji należytego wykonania umowy – stwierdziła.

– Na bieżąco monitorujemy stan chodnika w tym miejscu. Miejsce zabezpieczono oznakowaniem U-21a – dodała.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
10 miesięcy temu

Ten znak to już od ponad roku pojawia się i znika. A dziura jak była tak jest.

BoTak
BoTak
10 miesięcy temu

W poniedziałek naprawia,bo fotograf wraca z urlopu…o co kaman,spokojnie