Przasnysz. Napadł, uderzył i okradł 69-latka.

W miniony czwartek do przasnyskich policjantów zgłosił się 69-letni mieszkaniec gminy Przasnysz i poinformował, że kilka dni wcześniej podczas pobytu w Przasnyszu, padł ofiarą rozboju. Mężczyzna stracił portfel z pieniędzmi w kwocie 840 złotych.

 

– 14 maja 2020 roku przed godz. 11:00 do przasnyskiej Komendy Powiatowej Policji, zgłosił się 69-letni mieszkaniec miejscowości Bogate (gm. Przasnysz) i powiadomił, że podczas pobytu w Przasnyszu w rejonie ul. Leszno, w miniony wtorek tj. 11 maja 2020 roku, został zaatakowany przez nieznanego sprawcę, który po uprzednim uderzeniu w klatkę piersiową, doprowadził zgłaszającego do stanu bezbronności, a następnie dokonał kradzieży portfela z pieniędzmi w kwocie 840 złotych. Po całym zajściu sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia, a pokrzywdzony wrócił do miejsca zamieszkania – informuje asp. szt.Krzysztof Błaszczak.

Po kilku dniach pokrzywdzony zdecydował się o całym zajściu powiadomić przasnyskich kryminalnych, którym ustalenie sprawcy rozboju zajęło kilkanaście minut, a tuż po godz. 12.00  39-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego był już zatrzymany. Teraz mężczyźnie, grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konfitura
Konfitura
3 lat temu

Informator pomógł czy sami wytypowali??

Grzegorz
Grzegorz
3 lat temu

Prać mendę ostro policjanci. Boksera seniorów