Przasnysz. Młoda suczka szuka domu.

Pięciomiesięczna Fiona szuka domu. Suczka została odebrana z ciężkich warunków. Jest wychudzona, zapchlona i na wpół ślepa.

 

Na dzień dzisiejszy nie nadaje się do domu z dziećmi. Broni zasobów łącznie z człowiekiem, którego uważa za swojego. Atakuje na serio i bez ostrzeżenia. Wyznaczenie granic i odrobina pracy przy misce powinny rozwiązać problem.

Sunia jest mocno zagubiona, szuka oparcia w opiekunie. Najbardziej potrzebuje teraz  stabilizacji i spokoju. Ze względu na łakomstwo będzie dobrym materiałem do pracy. Fiona uczy się czystości, zdarzają się jeszcze wpadki. I tu koniec wad ponieważ mimo krzywdy, której doznawała od urodzenia jest pogodną dziewczyną z dużymi pokładami miłości. Musi po prostu znaleźć osobę, która pokaże jej inny, lepszy świat. Dziewczyna ładnie maszeruje na smyczy, jest bardzo karna i posłuszna.

Fiona jest zabezpieczona bardzo awaryjnie dlatego szukamy miejsca na cito. Dom przede wszystkim odpowiedzialny, nastawiony na pracę z psem, stabilny, bez małych dzieci, zwierzęta tak.

 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
maxx
maxx
3 miesięcy temu

A co jest z okiem?