Przasnysz. Kupił iPhone’a w internecie, dostał paczkę ryżu i szal.

Kolejny mieszkaniec Przasnysza padł ofiarą oszustwa internetowego. Mężczyzna na popularnym portalu zakupił telefon, w paczce otrzymał natomiast ryż, szalik i folię.

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło we wtorek 4 lutego 2020 r.

O godzinie 19:00 mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że na portalu OLX dokonał zakupu telefonu komórkowego marki iPhone 8+ o wartości blisko 500 złotych. Natomiast w paczce zgłaszający zamiast zakupionego telefonu otrzymał ryż, szal i folię bąbelkową – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mala
Mala
2 lat temu

I nic z tego bo u nas prawo działa dla przestępcy. Policja znajdzie sprawcę A później sąd każe samemu odzyskać więc po co te sądy. Bezkarność całkowita.

Gość
Gość
2 lat temu
Reply to  Mala

Kupiłam 8 + na olx. Nowy powystawowy Rozpakowany na potrzebę wystawy za 1600. zł. Zepsuty, składany. Sprzedawca po rozmowie z policją postanowił zwrócić koszty naprawy. Nie chciałam się zgodzić Dostałam z prokuratury zawiadomienie o zakończeniu postępowania. Mogę zrobić sprawę cywilną…. Masakra…. A policja nic nie może…… Bo przecież wywiązał się z umowy i wysłał zamówiony towar…. I tyle. Dalej sprzedaje na olx ?

jacek
jacek
2 lat temu

Jeżeli ktoś uwierzył. że za 500 zł kupi iPhone 8+ to taka paczka nie powinna być dla niego zaskoczeniem.

Nata
Nata
2 lat temu

Kupił chłopak najdroższy ryż w swoim życiu ?