Przasnysz. Kolejny młody kierowca stracił prawo jazdy na ul. Żwirki i Wigury

Wczoraj w Przasnyszu, na ul. Żwirki i Wigury, policjanci z przasnyskiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 22 – letniego kierowcę, który pomimo obowiązującego ograniczenia prędkości do 50 km/h w terenie zabudowanym, poruszał się 110 km/h.

 

Z uwagi na rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 60 km/h w terenie zabudowanym, kierujący Audi został ukarany wysokim mandatem karnym oraz otrzymał 10 punktów karnych. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Wciąż przypominamy, że kierowca który przekracza prędkość w obszarze zabudowanym o minimum 50 km/h, musi liczyć się z konsekwencjami utraty prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli będzie nadal prowadzić pojazdy okres ten zostanie przedłużony do 6 miesięcy. W przypadku ponownego prowadzenia pojazdów w przedłużonym okresie starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania.

 

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
siup
siup
1 rok temu

Jeszcze ustawić się na Alei Wojska Polskiego pomiędzy godz.23.00 a 24.00.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Wysoki mandat? Beż żartów proszę.

Moje imię 44
Moje imię 44
1 rok temu

Brawo .jednego debila mniej w szrocie .częściej patrole na tej ulicy

Anna
Anna
1 rok temu

Ronda po godz.22:00Tam to dopiero sie dzieje.Koleczka na duzej predkosci i zeby wciac sie przed nadjezdzajacego TIRa.Czy policja nie ma na ten temat wiedzy- nie wierze.Anna

Edzio
Edzio
1 rok temu

Kolejny baran ogolony. Brawo!

Maggie
Maggie
1 rok temu

Juhu

Wojtek
Wojtek
1 rok temu

Mieszkam na Żwirki i Wigury i szczerze przyznam że kierowcy zrobili sobie z tej ulicy tor wyścigowy i to nie tylko wieczorem.moze warto pomyśleć nad fotoradarem zanim dojdzie do tragedii…