Przasnysz. Budowa ulic na osiedlu Błonie coraz bliżej. Miasto wybrało wykonawcę

Miasto Przasnysz na budowę ulic na osiedlu Błonie pozyskało pieniądze w drugim naborze Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Przetarg na inwestycję został rozstrzygnięty. Miasto wybrało wykonawcę.

 

Samorząd miasta Przasnysz przymierza się do budowy dróg gminnych na Osiedle Błonie. W tej sprawie został ogłoszony przetarg. W poniedziałek, 27 lutego na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pojawiła się informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

„ Na podstawie art. 253 ust.2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710) informuję, że w wyniku przeprowadzonego postępowania w trybie podstawowym bez negocjacji na zadanie pn.: Poprawa spójności podstawowego układu drogowego poprzez budowę ulic na Osiedlu Błonie – II postępowanie jako najkorzystniejsza wybrana została oferta Wykonawcy: KAMIKOP Kamil Barański ul. Żniwna 15 a, 07-410 Ostrołęka” – czytamy.

 

Zaoferowana przez wykonawcę cena to 6 mln 247 tys. 107 zł.

Przedmiotem zamówienia jest budowa następujących dróg:

  • budowa ul. Siennej etap 1 i 2
  • budowa ul. Poziomkowej
  • budowa ul. Jaworowej
  • budowa ul. Rudej
  • budowa ul. Długiej

 

Zamówienie swoim zakresem obejmuje między innymi: roboty rozbiórkowe istniejących elementów pasa drogowego, wykonanie robót ziemnych związanych z budową nowej konstrukcji jezdni, chodników i ciągów pieszo – rowerowych, zjazdów, sieci odwodnieniowej, linii oświetleniowej ze słupami, profilowanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, ustawienie krawężników i obrzeży betonowych, wykonanie konstrukcji nawierzchni chodników i zjazdów z kostki betonowej, wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego na podbudowie zasadniczej z kruszywa łamanego i warstwie mrozoochronnej z piasku, wykonanie skrzyżowania z torami, wykonanie odwodnienia z w postaci kanalizacji deszczowej, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, urządzenie trawników na nieutwardzonej powierzchni pasa drogowego, budowa oświetlenia ulicznego.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ania dobra do ....
ania dobra do ....
1 rok temu

Super! kiedy start inwestycji

Wpz
Wpz
1 rok temu

Takiego samego dobrego jak rolniczej że studzienki trzeba omijać slalomem bo się pozapadały