Przasnysz. Bawili się na Balu Charytatywnym dla Anny Gruszki [FOTO]

W niedzielę, 15 stycznia na hali w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu odbył się Bal Charytatywny. Niecodzienna impreza została zorganizowana, by wesprzeć leczenie przasnyskiej nauczycielki, Anny Gruszki. Łącznie udało się zebrać ponad 6000 złotych.

 

Stowarzyszenie Arena Dobra zaprosiło najmłodszych mieszkańców miasta na wyjątkowy Bal Charytatywny, z którego cały dochód zostanie przekazany na leczenie przasnyszanki Anny Gruszki.

Kilka miesięcy temu lekarze zdiagnozowali u niej potrójnie ujemnego raka piersi. Szansą na powrót do zdrowia jest zastosowanie immunoterapii. Niestety, w przypadku Anny nie jest ona w Polsce refundowana, a  koszty leczenia znacznie przewyższają możliwości finansowe rodziny. Z tego powodu utworzono zbiórkę w Onkofundacji Alivia.

 

W niedzielę, na hali przasnyskiej „Trójki” na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji, wśród nich: animacje, dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, czy malowanie twarzy. W trakcie zabawy można było również posilić się korzystając z oferty słodkiego bufetu serwującego domowe wypieki, desery, naleśniki, popcorn i watę cukrową.

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał z kolei zespół Kristars, Angel oraz Artur Arcos.

 

red

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments