Przasnysz. 61-latka spowodowała kolizję mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj (30 września 2019 roku) w Przasnyszu, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z przasnyskiej komendy, zatrzymali 61-letnią mieszkankę Przasnysza, która spowodowała kolizję drogową mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło 30 września 2019 roku przed godz. 11 w Przasnyszu na ul. Zawodzie. Policjanci z WRD patrolując teren miasta, zauważyli jak kierująca samochodem osobowym marki Dacia Sandero, uderzyła w prawidłowo zaparkowaną kię. Widząc to policjanci podjęli interwencję w trakcie której ustalili, że za kierownicą dacii siedziała 61-letnia mieszkanka Przasnysza, znajdująca się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Badanie jej stanu trzeźwości wykazało, że posiada ona w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Warto pamiętać, że za kierowanie pojazdami w stanie nietrzeźwości grożą surowe sankcje karne, a mianowicie kara pozbawienia wolności do lat dwóch, minimum trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna. Ponadto warto pamiętać, że nietrzeźwi kierowcy stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też dla innych uczestników ruchu.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments