Przasnysz. 100 babeczek na 100-lecie szkoły

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu w tym roku świętuje 100 – lecie istnienia szkoły. Z obchodami związanych jest wiele akcji. W ostatnim czasie informowaliśmy m.in. o akcji sadzenia 100 drzew w przestrzeni miejskiej. Przed samymi świętami społeczność szkolna przygotowała kolejną inicjatywę: upieczono 100 babeczek, które potem można było kupić na kiermaszu.

 

Tuż przed świętami wielkanocnymi społeczność szkolna Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu zdążyła przygotować jeszcze jedną akcję nawiązującą do obchodzonego w tym roku 100-lecia istnienia szkoły.

– Uczniowie i nauczyciele upiekli 100 babeczek (przed)świątecznych, które z jednej strony miały przybliżać nas do czasu odrodzenia związanego ze świętami Wielkiej Nocy, a z drugiej – przypominać o zbliżających się setnych urodzinach naszego LO im. KEN – informuje liceum w swoich mediach społecznościowych.

 

– Na kiermaszu (prawie) świątecznym można było więc kupić babeczki ze specjalnymi numerami symbolizującymi jeden rok z setki, którą nasza szkoła zdążyła już przeżyć. Stoisko prowadzone przez Radę Samorządu Uczniowskiego cieszyło się dużym powodzeniem. To dobrze zwiastuje przed zbliżającym się wielkimi krokami jubileuszem setnych urodzin naszego liceum – napisano.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Obywatel
Obywatel
5 miesięcy temu

Fajne te młode babeczki, tylko ten łysy tam nie pasuje.

jest
jest
5 miesięcy temu
Reply to  Obywatel

Pasuje pasuje 🙂

Plumbusik
Plumbusik
5 miesięcy temu
Reply to  Obywatel

Z zazdrości d_p@ pękła?