fot. M. Bandurska
Przasnyskie tancerki porwały publiczność na Dniach Przasnysza.
Na zaproszenie organizatorów w Dniach Przasnysza udział wzięły grupy taneczne z Klubu 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.
Przasnyskie tancerki zaprezentowały się w pięciu odsłonach: AMARANT – układ pt. PRZEBUDZENIE, CRAZY TEAM – układ pt. KOCHAM CZEKOLADĘ, SWEET GANG – układ pt. MAMY TĘ MOC oraz DREAM DANCE – W UKŁADZIE – WSPOMNIENIE.


