Przasnyskie morsy oficjalnie zakończyły sezon [FOTO]

W sobotę, 2 kwietnia w Zajeździe Sebory przasnyskie morsy zakończyły sezon zimnych kąpieli 2021/2022. Do wody wskoczyło 35 osób.

 

– W sezonie 2021/2022 odbyło się około 30 spotkań, dodatkowo braliśmy udział w morsowaniach u naszych sąsiadów MORSY Maków Mazowiecki, gościliśmy w wodzie naszego założyciela Łukasza Chrostowskiego, podczas pierwszego morsowania, a także morsów z innych stowarzyszeń sportowych tj. Jednorożec robi co może, Morsy Ostrów Wlkp. i Morsy Maków Mazowiecki. Morsy, które brały udział we wszystkich spotkaniach spędziły w zimnej wodzie około 7,5 godziny – mówią miłośnicy zimnych kąpieli.

 

Po kąpieli zostały rozdane certyfikaty prawdziwych morsów wszystkim uczestnikom morsowania w tym sezonie. Następnie, przy ciepłym posiłku, wspominano miniony rok i planowano kolejny.

– Chcemy bardzo podziękować Burmistrzowi Miasta Przasnysz za wspieranie swojego autorskiego stowarzyszenia Morsy Przasnysz oraz właścicielom Zajazd Sebory, przede wszystkim za udostępnienie nam tak pięknego miejsca, za przygotowywanie dla Nas co tydzień cieplej herbatki i za wspieranie naszego stowarzyszenia w każdy możliwy sposób – podsumowują.

Kolejne spotkania rozpoczną się już w październiku.

 

 

 

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alina
Alina
8 miesięcy temu

Pozytywni ludzie