„Przasnyskie Granie 2023” już w marcu

MKS Przasnysz i Burmistrz Przasnysza zapraszają drużyny do udziału w Turnieju Piłki Halowej „Przasnyskie Granie 2023”. Organizatorzy przewidzieli ciekawe nagrody.

 

Burmistrz miasta Przasnysz i MKS Przasnysz zapraszają drużyny amatorskie do udziału w Turnieju Piłki Halowej „Przasnyskie Granie 2023”. Impreza odbędzie się 12 marca na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu.

Organizatorzy turnieju zapewnią zawodnikom obiad, wodę, bufet, opiekę medyczną, sędziów z licencją, a także nagrody, medale i puchary dla pierwszych trzech miejsc.

Wśród nagród przewidziano voucher na sprzęt (R-gol). Zespoły za I miejsce otrzymają 1 tys. złotych, za drugie – 700 zł, a za trzecie miejsce – 500 złotych.

 

Tradycyjnie zostanie nagrodzony najlepszy strzelec, bramkarz oraz zawodnik. Organizatorzy przyznają również statuetkę za najładniejszą bramkę turnieju.

Koszt udziału w zawodach to 500 złotych. Kontakt pod numerem tel. 514-073-462 lub na adres email: ma.smolinski96@gmail.com.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
1 rok temu

Ciekawe nagrody? I miejsce 1000zł, a wpisowe to … 500zł, troszkę wysoka kwota za wpisowe dla amatorskiej drużyny.